Biegnij, Instalatorze - III Bieg Instalatora Autor : lowell79 kategoria: Informacje

Aktywni sportowo profesjonaliści z branży instalacyjnej już odliczają dni do swojej imprezy sportowej - Biegu Instalatora, która już po raz trzeci odbywa się w Bydgoszczy. Trwają zapisy i treningi, a spotykamy się 14 maja!


Instalatorzy to branża bardzo aktywna sportowo. Już po raz 3 w Bydgoszczy odbędzie się Bieg Instalatora - impreza łącząca przełajowy bieg na dystansie 10 km i integracyjne spotkanie towarzyskie i rodzinne. III Bieg Instalatora rozgrywa się tradycyjnie w niedzielę, tym razem 14 maja, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy.

Organizatorem Biegu Instalatora jest portal branżowy HVACR.pl, a wsparcie zapewniają firmy i instytucje branżowe, w tym sieć hurtowni Eko-Instal jako patron tytularny. - Bardzo spodobał nam się pomysł nieformalnego spotkania z naszymi klientami i partnerami oraz instalatorami, którzy nas jeszcze nie znają, na bliskim nam gruncie szlachetnej rywalizacji sportowej - wyjaśnia Paulina Chabowska z hurtowni Eko-Instal. Od początku Bieg Instalatora jest też oficjalną imprezą towarzyszącą Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 (tegoroczne jubileuszowe 25. targi odbywają się w dniach 16-18 maja), co znajduje odzwierciedlenie w specjalnej kategorii wod-kan, w której mogą startować zawodnicy profesjonalnie zajmujący się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi (w tym oczyszczalniami ścieków).

Możliwość wystartowania w kategorii instalator czy wod-kan -  zarówno indywidualnie, jak i drużynowo (co najmniej 3 osoby biegnące na wspólny sukces, np. z jednej firmy) - to jeden z największych wyróżników i atrakcji Biegu Instalatora. Oczywiście, impreza otwarta jest dla wszystkich biegaczy, których kusi nie tylko ciekawa trasa i masa atrakcji związanych z biegiem, ale i możliwość zdobycia jednego z najbardziej nietypowych medali biegowych: odlewanego klucza instalatorskiego - kolejnego do medalowej kolekcji.

Od tego roku startując w Biegu Instalatora, uczestnicy biegną nie tylko dla własnej satysfakcji - wspierają proces rehabilitacji niepełnosprawnej Darii Biel (www.pomagam.pl/DariaBiel), która marzy o wózku sportowym, by móc startować w biegach wraz z tatą.

Chętni instalatorzy i nie tylko instalatorzy - do dzieła! Bieżące informacje najlepiej śledzić na Facebookowym profilu Biegu (www.facebook.pl/bieginstalatora), natomiast zapisy prowadzone są online pod adresem: bit.ly/bieginstalatora2017_zapisy.

Bieg Instalatoraw naszym serwisie: http://guiderunner.beskidmaly.pl/edycja_biegu.php?id=648