Jak dodać bieg do kalendarza biegowego?


Dodanie biegu do naszego kalendarza jest proste, jednak wymaga poświecenia kilku minut i przestrzegania poniższych punktów. A więc do dzieła!

 

1. Zalecamy, aby zarejestrować się i zalogować w naszym serwisie. Bieg można dodać do kalendarza biegowego bez rejestracji jednak dodanie biegu będzie wymagało akceptacji przez administratora. Po rejestracji sprawdzamy czy w Bazie Biegów (jest to taki nasz rejestr biegów) znajduje się bieg, do którego chcemy dodać nową edycję. Możemy wykorzystać do tego wyszukiwarkę lub użyć alfabetycznego sortowania miejscowości, w których rozgrywane są zawody.

jak dodać bieg

2. Jeżeli nie znaleźliśmy interesującego nas biegu to musimy go dodać do Bazy Biegów. Aby dodać bieg musimy wejść na stronę Dodaj Bieg. Wypełniamy formularz i dodajemy bieg do bazy.I wracamy do Bazy Biegów i wyszukujemy ponownie nasz bieg. Jeżeli dodajemy bieg jako gość, będziemy musieli poczekać na akceptację biegu przez administratora.

 

jak dodać bieg

 

3. Jeżeli znaleźliśmy interesujący nas bieg to klikamy na podświetlony biegu i przechodzimy do strony biegu. Na stronie biegu klikamy na przycisk Nowa edycja. Wypełniamy formularz dotyczący nowej edycji biegu i w ten sposób dodaliśmy bieg do kalendarza biegowego. Jeżeli dodajemy edycję biegu jako gość, będziemy musieli poczekać na akceptację przez administratora.

 

jak dodać bieg