Podziel się z innymi swoją siłą i wygraj realizację sportowego marzenia! Autor : lowell79 kategoria: Informacje

Jesteś dumny ze swoich sportowych osiągnięć? A może dopiero zaczynasz i liczysz pierwsze kilometry w drodze do zdobycia maratonu? Dołącz do zespołu #ALWAYSSTRONG i stań ramię w ramię z ambasadorami akcji ? Kamilą Szczawińską, Julitą Kotecką, Kasią Bigos, Pawłem Nerkiem i dietetykiem Mateuszem Gawełczykiem, dzieląc się z internautami swoimi powodami do dumy. Pokaż innym, jak aktywnie spędzasz dzień, wrzucając na swoim kanale społecznościowym zdjęcie z hasztagiem #ALWAYSSTRONG i wygraj spełnienie swojego sportowego marzenia z pomocą Arla Protein. Konkurs rusza 1 czerwca.


Dla wielu osób największym wyzwaniem w codziennej pracy nad sobą jest moment, w którym po całym dniu nauki i pracy czeka jeszcze seria powtórzeń zaplanowanych ćwiczeń. Czasami
z trudem przychodzi nam zrezygnowanie z odcinka ulubionego serialu na rzecz sportowych butów i pięciu okrążeń wokół osiedla.  Trening po męczącym dniu wymaga determinacji, ale radość po ostatnim powtórzeniu ćwiczenia wynagradza wszystkie trudy i wyrzeczenia.
Ale wysiłek procentuje ? po treningu spoglądasz w lustro, widząc w nim odbicie zwycięzcy. Podziel się z innymi swoim powodem do dumy i weź udział w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Arla Protein. Wystarczy, że wrzucisz zdjęcie, z którego jesteś dumny, na którym znajduje się dowolny produkt Arla Protein i otagujesz je konkursowym hasztagiem #ALWAYSSTRONG.

Chciałbyś kolejny sezon snowboardowy spędzić skacząc po muldach Val di Sole? Zrobić uprawnienia instruktora fitness? A może myślisz o zawodach kitesurfingu na Cape Cod? Możesz dołączyć do zdjęcia krótki opis swojego marzenia, związanego ze sportem i zwiększyć swoje szanse na zdobycie nagrody głównej. Do wygrania zestawy produktów wysokobiałkowych oraz sprzęt sportowy. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną ? spełnienie sportowego marzenia. Laureatów konkursu wybiorą ambasadorzy - Kamila Szczawińska, Julita Kotecka, Kasia Bigos, Paweł Nerek i Mateusz Gawełczyk.

Planując trening, myśl o jedzeniu

Planując ćwiczenia, podejdź do tematu wszechstronnie. Zawczasu przemyśl również swoją dietę. Bardzo ważnym elementem treningu są posiłki - nie tylko te okołotreningowe! Forma zależy od wszystkiego, co jemy, więc warto w swoim jadłospisie przemyśleć również przekąski. Małe posiłki powinny być równie kompletne i przemyślane, ponieważ w jadłospisie osoby na diecie nie ma miejsca na przypadkowe puste kalorie. Kluczem do zdrowej sylwetki jest regularność - nie tylko na sali ćwiczeń, ale także przy stole.

Wysokobiałkowe przekąski Arla Protein to pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystko to, co najlepsze, a żadne dodatkowe zapychacze ukryte w składzie nie zniwelują efektów Twojej pracy nad ciałem. Zbilansowane nabiałowe produkty Arla Protein są dostępne w 3 różnych wariantach : serka wysokobiałkowego, mlecznego shake\'a i jogurtu. Każdy z nich występuje w 2 smakach: serek wysokobiałkowy : naturalny i marakuja z papają, mleczne koktajle : tropikalnym i malinowo-truskawkowym, zaś jogurty w smakach mango i truskawka.

Naturalny wybór ? 20 g białka

Każda porcja Arla Protein to 20 g białka w porcji produktu, obniżona zawartość cukru rafinowanego i tłuszczu. W owocowych wersjach głównym źródłem cukru jest naturalny koncentrat lub sok owocowy, a swój słodki smak produkty zawdzięczają dodatkowi naturalnej stewii. Wszystkie produkty Arla Protein dostępne są w wygodnych opakowaniach ON-THE-GO.  W efekcie Arla Protein to idealny towarzysz Twojego planu dnia : w pracy, w domu i na siłowni , który pomoże Ci sprostać każdemu wyzwaniu.

Wojownicy nie boją się marzyć

Pokaż innym swój powód do dumy ? radość po wieczornym treningu, satysfakcję
ze zrealizowanego planu, pierwszy zrobiony szpagat. Możesz też załączyć zdjęcie z przygotowań do ćwiczeń, w ulubionym stroju albo po prostu pokazać, jak zdrowo i aktywnie spędzasz czas. Pamiętaj o tym, żeby na fotografii pokazać również swoje treningowe wsparcie produkt z linii Arla Protein - serek wysokobiałkowy, milkshake lub jogurt. Oznaczając fotografię hasztagami #ALWAYSSTRONG oraz #ZawszeSilni i #ArlaProtein, weźmiesz udział w konkursie, organizowanym przez Arla Protein. Aby zwiększyć swoje szanse w walce o nagrodę główną, do zdjęcia dołącz krótki opis swojego sportowego marzenia. Szukając inspiracji koniecznie zajrzyj na kanały społecznościowe Arla Protein (Instragram: @ArlaProteinpl, Facebook: arlaproteinpl) oraz profile ambasadorów akcji. Kamila, Julita, Kasia, Paweł i Mateusz będą dzielić się
z czytelnikami swoją codziennością w drodze na sportowy szczyt. W każdym miesiącu jeden z 5 ambasadorów wybierze 3 zwycięskie zdjęcia, a ich autorzy otrzymają nagrodę - zestaw produktów Arla Protein. Spośród wszystkich zgłoszeń oznaczonych hasztagiem, zostanie wyłoniona nagroda główna ? Arla Protein spełni sportowe marzenie zwycięzcy konkursu - oraz nagrody dodatkowe w postaci sprzętu sportowego. Konkurs rusza 1 czerwca.

Dalszych informacji udzielają:

Partner of Promotion

Agnieszka Supińska

Account Executive

tel: 022 858 74 58 wew. 18

a.supinska@partnersi.com.pl

Partner of Promotion

Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska

Account Director

tel: 022 858 74 58 wew. 56

a.jedrzejczyk@partnersi.com.pl